Grodzisk Wielkopolski. 36-latek był poszukiwany. Policjanci dostrzegli go z dachu

i

Autor: KPP Grodzisk Wlkp./pixabay.com Grodzisk Wielkopolski. 36-latek był poszukiwany. Policjanci dostrzegli go z dachu

36-latek znany był policji

Grodzisk Wielkopolski. 36-latek był poszukiwany. Policjanci dostrzegli go z dachu

2022-08-08 9:08

Paskudna kradzież na terenie Grodziska Wielkopolskiego. 36-latek ukradł hulajnogę elektryczną. W związku z tym odwiedzili go policjanci, którzy musieli się nieco natrudzić, aby zatrzymać złodzieja.

Pod koniec lipca policjanci z Grodziska Wielkopolskiego otrzymali informację, że 36-letni mężczyzna ukradł hulajnogę elektryczną. - Sytuacja miała miejsce przed jednym ze sklepów spożywczych na terenie Grodziska Wlkp.. Funkcjonariusze po przeglądzie monitoringu ustalili sprawcę kradzieży - tłumaczą mundurowi, którzy pojechali do miejsca przebywania mężczyzny.

Policjanci przez okno w drzwiach wejściowych zauważyli skradzioną hulajnogę, ale nikt nie otworzył im drzwi. - Ze względu na brak odpowiedzi, postanowili sprawdzić kto przebywa w mieszkaniu. Po wejściu na dach przyległego budynku przez otwarte okna zauważyli poszukiwanego mężczyznę i go zatrzymali - mówią policjanci.

Sprawcą kradzieży okazał się 36-latek, który był poszukiwany listem gończym. Ponadto w przeszłości był wielokrotnie poszukiwany i zatrzymywany za podobne przestępstwa. Za kradzież hulajnogi grozi mu do 5 lat więzienia.

Skradzione mienie zostało odzyskane i zwrócone właścicielowi.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Zuchwała kradzież pieniędzy w powiecie żnińskim. Policja szuka tego mężczyzny