Poznań. Ktoś zakopał psa żywcem! Musimy dorwać tego zwyrola

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań. Ktoś zakopał psa żywcem! "Musimy dorwać tego zwyrola"

Wyznaczono nagrodę finansową

Poznań. Ktoś zakopał psa żywcem! "Musimy dorwać tego zwyrola"

2022-08-05 14:04

Ktoś zgotował prawdziwe piekło małemu psiakowi. Zwierzę zostało zakopane żywcem. Niestety nie udało się go uratować. Teraz trwa poszukiwanie sprawcy przez policję oraz Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt.

Do zdarzenia doszło 15 lipca 2022 roku. W rejonie pętli tramwajowej na poznańskim Franowie znaleziono zakopanego częściowo psa! - Jakimś cudem zdołał uwolnić się z worka umieszczonego w ziemi. Prawdopodobnie dzięki temu został zauważony. Nie wiadomo jak długo przebywał pod jej powierzchnią - czytamy na stronie pomagam.pl. Na miejsce wezwano służby, ale psa nie udało się uratować. Weterynarz podjął decyzję o uśpieniu zwierzaka.

Obecnie trwa poszukiwanie bestii, która zgotowała psu piekło. Sprawą zajmuje się policja oraz Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt. - Musimy dorwać tego zwyrola, który najpierw musiał wykopać dół, wsadzić żywego psa do worka, zawiązać worek, zakopać dół - piszą przedstawiciele WIOZ.

CZYTAJ: Jarocin. 45-latek znęcał się nad psem. Był poszukiwany od dwóch lat

To jednak nie wszystko. Fundacja wyznaczyła także nagrodę za wskazanie sprawcy. - Już niejednokrotnie taka forma "zachęty" doprowadziła do znalezienia sprawcy podobnych bestialskich czynów - informują przedstawiciele fundacji, którzy zbierają pieniądze na nią za pośrednictwem internetu.

Sonda
Czy uważasz, ze kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Wieliczki. Znęcał się nad psem. 64-latek został zatrzymany

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki