Kradzież rozbójnicza pod Międzychodem! Ucierpiała ekspedientka

i

Autor: KPP Międzychód Kradzież rozbójnicza pod Międzychodem! Ucierpiała ekspedientka

Kradzież rozbójnicza pod Międzychodem! Ucierpiała ekspedientka

2022-07-04 12:35

Niebezpieczne wydarzenia w sklepie w Kwilczu (pow. międzychodzki) w Wielkopolsce. Doszło tam do kradzieży rozbójniczej, w której ucierpiała ekspedientka. Na szczęście w pobliżu byli policjanci, którzy ruszyli w pościg za złodziejem.

Do zdarzenia doszło w czwartek (9 czerwca). Policjanci pracujący na co dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Międzychodzie i Komisariacie Policji w Sierakowie, będąc w dniu wolnym od służby, dostali informację, że w sklepie Rossmann w Kwilczu mężczyzna dokonał kradzieży. W zdarzeniu tym ucierpiała ekspedientka sklepu. - Funkcjonariusze nie wahali się ani chwili, ruszyli za uciekinierem. Po kilku minutach złapali złodzieja, a o całej sytuacji poinformowali dyżurnego międzychodzkiej komendy, który na miejsce skierował patrol. Policjanci na miejscu wykonali pozostałe czynności służbowe - relacjonują policjanci z KPP Międzychód.

CZYTAJ: Zabrali pieniądze i zgrzewkę piwa! Brutalny rozbój pod Piłą

Skradziony towar wrócił na sklepowe półki, a sprawca usłyszał zarzuty. - Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Według Kodeksu Karnego za kradzież rozbójniczą grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności - dodają mundurowi.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Dokonał rozboju i spalił samochód ofiary
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE