Poważny wypadek w Gwdzie Małej! Siedem osób rannych

i

Autor: Pixabay Poważny wypadek w Gwdzie Małej! Siedem osób rannych

Na plaży lądował śmigłowiec LPR. Dramatyczny początek wakacji nad jeziorem w Skorzęcinie

2022-06-24 16:54

Do tego poważnego wypadku nad jeziorem w Skorzęcinie (woj. wielkopolskie) doszło w piątkowe (24.06) przedpołudnie. 35-letni mężczyzna – według nieoficjalnych informacji – miał doznać poważnego urazu po skoku na „główkę” do wody. Na miejsce wezwane zostały służby, w tym śmigłowiec LPR.

Służby odebrały zgłoszenie o wypadku ok. godz. 11. - Po przyjeździe straży na miejsce okazało się, że osoba ta jest już na brzegu. Poszkodowanemu pomocy udzielił ratownik wodny, który jest w tym ośrodku. Na miejsce zadysponowano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na plaży – powiedział PAP mł. bryg. Jarosław Łagutoczkin z Komendy Powiatowej PSP w Gnieźnie. 35-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. Służby nie podają dokładnych informacji dotyczących stanu zdrowia poszkodowanego. Lokalne media podają natomiast – powołując się na świadków wypadku – że 35-latek skoczył z pomostu na „główkę”, a woda w tym miejscu miała mieć ok. pół metra głębokości. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Czytaj też: Kąpieliska w Poznaniu. W tych miejscach się ochłodzisz i odpoczniesz

Koszmarny skok do wody! WOPR ostro o zachowaniu nastolatków: „zapomnieli zabrać ze sobą nad wodę „mózg”
Sonda
Czy piłeś kiedyś alkohol na plaży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE