Nagła śmierć policjant ze Środy Wielkopolskiej. Ogromny smutek w jednostce

i

Autor: KPP w Środzie Wielkopolskiej, pixabay.com Nagła śmierć policjant ze Środy Wielkopolskiej. Ogromny smutek w jednostce

miał 46 lat

Nagła śmierć policjanta ze Środy Wielkopolskiej. Ogromny smutek w jednostce

2024-02-27 10:19

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. Jak przekazała policja w Środzie Wielkopolskiej, 24 lutego na wieczną służbę odszedł jeden z funkcjonariuszy - aspirant sztabowy Bogdan Jaroni. - Można było go poznać jako sympatycznego i uśmiechniętego człowieka o ogromnym poczuciu humoru - tak o mundurowym mówią koledzy i koleżanki z jednostki.

Aspirant sztabowy Bogdan Jaroni służbę w policji rozpoczął w 1999 roku w Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu. W 2001 roku został przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. rozpoczął w 2009 roku najpierw jako Dzielnicowy, rok póżniej już służył w Wydziale Kryminalnym, a od 2022 otrzymał stanowisko Zastępcy Dyżurnego w Wydziale Prewencji, gdzie pracował do chwili śmierci. - Można było go poznać jako sympatycznego i uśmiechniętego człowieka o ogromnym poczuciu humoru. Średzkie społeczeństwo niejednokrotnie uzyskało pomoc i wsparcie od naszego policjanta - mówią koledzy i koleżanki z jednostki.

Zobacz: 13-letnia Ola przegrała walkę z chorobą! Wzruszające pożegnanie. "Mamy nadzieję, że jesteś w lepszym świecie"

Był wyróżniającym się funkcjonariuszem, który został w lipcu 2017 roku odznaczony brązowym medalem Zasłużony Policjant. W 2023 roku otrzymał brązowy medal NSZZ Policjantów. Zmarł nagle w sobotę, 24 lutego br. w wieku 46 lat, opuszczając pogrążonych w żalu rodzinę oraz przyjaciół i kolegów z pracy. Pogrzeb policjanta odbędzie się 1 marca 2024 roku o godzinie 12.00 w Kościele św. Jakuba w Miłosławiu.

Zobacz galerię: Oddał już ponad 26 litrów krwi! Wyjątkowe odznaczenie dla bydgoskiego policjanta 

Wyjątkowy gest policjantów. Tak oddali hołd poległym kolegom

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki