Noc Muzeów 2019 w Poznaniu

i

Autor: Mirand [CC BY-SA 3.0 pl] Noc Muzeów 2019 w Poznaniu

Noc Muzeów 2020 w Poznaniu. Kiedy się odbędzie?

2020-05-14 9:05

Noc Muzeów 2020. Na najbliższą sobotę (16 maja) zaplanowana była tegoroczna noc muzeów. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa ona się nie odbędzie w wyznaczonym terminie. Pojawiła się nowa data.

Noc Muzeów 2020

Każdego roku w połowie maja odbywa się noc muzeów. W tym roku miała się ona odbyć w sobotę (16 maja).

- Tej nocy specjalnie dla coraz większej ilości odwiedzających organizatorzy przygotowują także wyjątkowe atrakcje np. zwiedzanie obiektów zazwyczaj niedostępnych, koncerty, warsztaty, warsztaty i atrakcje dla dzieci itp. Do Poznańskiej edycji Nocy Muzeów z roku na rok przystępuje coraz to więcej instytucji z Poznania i okolic, a wszystkie prześcigają się w organizacji atrakcjach dla zwiedzających - czytamy na stronie Punktu Informacji Kulturalnej Poznania.

Noc Muzeów 2020 w Poznaniu

Noc Muzeów odbywa się na całym świecie. W związku z epidemią koronawirusa nie odbędzie się ona w pierwotnym terminie. Wiele miast proponuje wirtualne zwiedzanie, ale nie Poznań. W stolicy Wielkopolski Noc Muzeów 2020 przeniesiono na sobotę (26 września).

Policjanci z Biskupca czytają dzieciom bajki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE