Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w okolicy stacji kolejowej Poznań Garbary. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę w nocy, trwa wyjaśnianie okoliczności

i

Autor: Shutterstock Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w okolicy stacji kolejowej Poznań Garbary. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę w nocy, trwa wyjaśnianie okoliczności

Straszne!

Nocny horror niedaleko stacji Poznań Garbary. Nie żyje mężczyzna

2023-02-26 8:12

Poznań: Koszmarny wypadek miał miejsce w niedzielę (26 lutego 2023 r.) ok. godziny 3:00 w okolicy stacji kolejowej Poznań Garbary. Mężczyzna został potrącony przez pociąg. Nie miał żadnych szans na przeżycie.

Tragiczne wieści spłynęły z województwa wielkopolskiego. Polska Agencja Prasowa, powołująca się na oficera dyżurnego wielkopolskiej straży pożarnej przekazała, że mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Gdynia-Kraków. - Zginął na miejscu. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku - podała PAP.

Poznań. Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg

Śledztwo w sprawie tragicznego wypadku prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Lublin. Poważny wypadek przy ul. Kunickiego w Lublinie