Nowe linie lotnicze w Poznaniu. Z Ławicy polecimy do popularnej stolicy

2020-08-13 12:23 Maciej Brzeziński
Nowe linie lotnicze w Poznaniu. Z Ławicy polecimy do popularnej stolicy
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Nowe linie lotnicze w Poznaniu. Z Ławicy polecimy do popularnej stolicy

Nowe połączenie lotnicze w Poznaniu. Ze stolicy Wielkopolski polecimy do Amsterdamu. Już niedługo Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM uruchomią nowe połączenie. Plany wyglądają imponująco. Więcej przeczytasz na se.pl.

Królewskie Linie Lotnicze KLM to jeden z największych przewożników na świecie. Od października uruchamiają one połączenie na trasie Poznań - Amsterdam. Pierwszy lot odbędzie się 25 października.

- Mamy też nadzieję, że uruchomienie regularnych lotów pomoże w budowaniu dalszych relacji biznesowych między Polską a Holandią. Grupa Air France KLM od kilku miesięcy stopniowo wznawia działalność po kryzysie wywołanym globalną pandemią COVID-19, a podróżni mają do dyspozycji coraz więcej kierunków. Co więcej, otwieramy nowe trasy, a dla Polski pod tym względem to wyjątkowy rok! W lipcu Air France rozpoczął loty między Paryżem a Krakowem, a w kilka miesięcy później – w październiku – KLM wyląduje po raz pierwszy w Poznaniu – powiedział Frantisek Siling, Dyrektor Generalny Sprzedaży Air France i KLM w Polsce.

Poznań jest piątym miastem w Polsce, skąd KLM zaoferuje bezpośrednie połączenie z Amsterdamem. Do tej pory można było latać z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska. Na trasie z Poznania do Amsterdamu latać będzie samolot Embraer E175, w którym jest niespełna 100 miejsc.

Przewoźnik poinformował już o godzinach lotów. Samoloty na trasie Poznań - Amsterdam będą latały 7 dni w tygodniu. Z Ławicy będą startowały o godzinie 16:50 i docierały do Amsterdamu o godz. 18:35. Natomiast w drugą stronę, samolot startować będzie w stolicy Holandii o godz. 14:40, a lądować będzie w Poznaniu o godz. 16:20.

Na stronach przewoźnika już od dzisiaj można rezerwować bilety.

Pierwsze lądowanie samolotu międzynarodowego w Gdański

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.