Obsługa pociągu dokonała makabrycznego odkrycia. Pasażer nie dawał oznak życia

2025-08-01 9:37

Wielkopolska policja wyjaśnia okoliczności tragicznego odkrycia w pociągu Intercity relacji Kołobrzeg-Bohumin. W nocy ze środy na czwartek (30/31 lipca), przy okazji postoju w Ostrzeszowie, w jednym z wagonów znaleziono ciało 36-letniego mężczyzny.

Obsługa pociągu dokonała makabrycznego odkrycia. Pasażer nie dawał oznak życia

i

Autor: (2)/ Shutterstock Zdj. ilustracyjne.
Super Express Google News

Śmierć w pociągu. Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce

W nocy ze środy na czwartek (30/31 lipca), około godz. 2:30, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ciele mężczyzny w pociągu Intercity relacji Kołobrzeg–Bohumín. Obsługa pociągu zwróciła uwagę, że jeden z pasażerów nie daje oznak życia, więc zawiadomiła policjantów z Ostrzeszowa.

Makabrycznego odkrycia dokonano na dworcu w Ostrzeszowie. Pociąg nie ruszył w dalszą trasę, a w pojeździe pojawili się policjanci, którzy potwierdzili zgon mężczyzny. Według informacji ostrow24.tv, zmarły to 36-letni mieszkaniec Poznania.

Według wstępnych ustaleń policjantów, działających pod nadzorem prokuratora, nie doszło do przestępstwa. Dokładną przyczynę śmierci pasażera ustali sekcja zwłok. Ciało 36-latka trafiło do zakładu medycyny sądowej. Śledztwo ws. tragicznego zdarzenia w Ostrzeszowie prowadzą policja i prokuratura.

CZYTAJ TEŻ: Polak awanturował się w samolocie. Wyprowadzili go pogranicznicy

Źródło: ostrow24.tv / Wlkp24.info / Fakt

Poranny Ring 7:50 - Agaton Koziński

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki