Ogromny pożar na wysypisku śmieci w Przysiece Polskiej. Czarny dym nad Wielkopolską [WIDEO]

2021-06-27 12:05
Ogromny pożar na wysypisku śmieci w Przysiece Polskiej. Czarny dym nad Wielkopolską [WIDEO]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. pavloo

Czarny dym unosi się nad składowiskiem odpadów w miejscowości Przysieka Polska. Dziś (27.06.2021) rano na wysypisku śmieci znowu pojawił się ogień. Na miejscu kilkanaście jednostek straży pożarnej. W akcji gaśniczej uczestniczą jednostki z całego powiatu, a także z Poznania, Leszna i Śremu.

Pożar na wysypisku śmieci w Przysiece Polskiej (27.06) gasi kilkanaście zastępów straży pożarnej. W akcji gaśniczej uczestniczą jednostki z całego powiatu, a także z Poznania, Leszna i Śremu. Jak podaje RMF24, ogniem objęte są hałdy z materiałami już przetworzonymi. Na ten moment nie są znane przyczyny. Ze wstępnych informacji wynika, że składowisko odpadów było dziś nieczynne, w związku z czym najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał. Nad wysypiskiem w Przysiece Polskiej unosi się czarny dym, który widoczny jest z wielu kilometrów.

Miejsce zdarzenia to ten sam zakład, w którym pożar wybuchł na początku miesiąca.

Pożar na wysypisku śmieci w Przysiece Polskiej widoczny z zewnątrz:

Ludzie w wielkim pożarze na Podhalu stracili wszystko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE