Krotoszyn: Para baraszkowała pod kocem na basenie?! Nagranie wyciekło do sieci

i

Autor: Marcin Libelt/East News, SHUTTERSTOCK Krotoszyn: Para baraszkowała pod kocem na basenie?! Nagranie wyciekło do sieci

wideo trafiło do sieci

Krotoszyn. Para uprawiała seks pod kocem na basenie?! Nagranie nie pozostawia złudzeń

2023-08-24 12:24

To nie mieści się w głowie! Kolejna para z Wielkopolski została przyłapana podczas... jednoznacznej sytuacji. Jak przekazuje lokalny portal, na terenie krotoszyńskiego basenu przy ulicy Ogrodowskiego mieli oni pod kocem uprawiać seks! Niestosowne zachowanie pary nie umknęło uwadze pozostałych użytkowników basenu, którzy nagrali całe zdarzenie.

Uprawiali ostry seks pod kocem na basenie! Nagranie krąży po sieci

Jak przekazuje portal krotoszyn.pl, na nagraniu, które pojawiło się w sieci widać parę leżącą na trawniku. Niby to nic złego, jednak mężczyzna nakryty kocem lub ręcznikiem leży na kobiecie i wykonuje ruchy sugerujące, że mogą odbywać stosunek płciowy.

Zobacz także: Kościan: Seks na ławce! Nagranie wyciekło do sieci, policja zna tożsamość jednego z kochanków

Co bulwersuje w zachowaniu kochanków to to, że obok są przecież inni ludzie, którzy nie chcą być świadkami takich ekscesów. 21-sekundowy film nagrały najprawdopodobniej nastolatki wypoczywające kilka metrów dalej. Wideo wciąż krąży wśród mieszkańców Krotoszyna. - To obrzydliwe. Ludzie nie mogą tego robić we własnych domach? Co to za dziwna moda na seks pod nosem innych? - komentuje jedna z mieszkanek miasta.

Krotoszyńscy policjanci na razie rozkładają ręce, gdyż do tej pory nie otrzymali zgłoszenia związanego z tego typu zachowaniem.  - Nikt nie zgłosił się do nas w związku z tym nagraniem - powiedziała dziennikarzom Paulina Potarzycka z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Przypominam, że kodeks wykroczeń przewiduje za to karę. 

"Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności (1 miesiąc), grzywny od 20 zł do 1.500 złotych albo karze nagany" - czytamy.

Sonda
Seks w miejscu publicznym to dobry pomysł?
Mieszkańcy mają dość bogatego życia seksualnego sąsiadów. Wystosowali apel