Pieniądze FRUWAŁY w powietrzu. Zuchwała kradzież obok komisariatu w Kłecku

2020-11-20 9:43 Ewa Ruszkiewicz
Zuchwała kradzież w Kłecku
Autor: archiwum prywatne Zuchwała kradzież w Kłecku

To już druga tak zuchwała kradzież w Wielkopolsce w ostatnich tygodniach! Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w centrum Kłecka pod Gnieznem (woj.wielkopolskie), a wszystko działo się 50 metrów od miejscowego komisariatu. - Na miejscu wciąż pracują policjanci - mówi Super Expressowi Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji. Złodzieje tak bardzo spieszyli się po kradzieży, że pogubili pieniądze.

Ogromny huk obudził mieszkańców małego Kłecka o 3 w nocy. W domach zatrzęsły się szyby, a przebudzeni mieszkańcy zaalarmowali policję. Okazało się, że ktoś wysadził w powietrze… bankomat PKO, znajdujący się naprzeciwko sklepu Dino. Wszystko działo się kilkadziesiąt metrów od miejscowego komisariatu. Złodzieje szybko rozpłynęli się w powietrzu, zostawiając po sobie fruwające w powietrzu banknoty.

W październiku w Odolanowie również w Wielkopolsce miała miejsce podobna sytuacja. Złodzieje wysadzili bankomat niedaleko policji.

CZYTAJ: WYSADZILI bankomat i zgubili łup! Tysiące złotych na ulicy! Zrobili to pod nosem policji! [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Na miejscu wciąż pracują policjanci - mówi Anna Osińska. Złodzieje uciekli, zostawiając dziurę w ścianie i ślad po nich zaginął. Szukać ich teraz będą mundurowi. - Ustalamy wszystkie okoliczności - mówi Osińska. Niestety przy okazji zdemolowane zostało wnętrze pomieszczenia sąsiadującego z bankomatem. 

Dzieci okradły Stadion Miejski w Bielsku-Białej. Teraz szuka ich policja
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE