Pijana opiekunka w żłobku. zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay

Opiekowała się maleńkimi dziećmi!

Pijana opiekunka w żłobku! Przerażona matka zawiadomiła policję. Alkomat pokazał szokującą prawdę

2022-09-08 12:40

Kompletnie pijana przedszkolanka opiekowała się dziećmi w żłobku w Zbąszyniu pod Nowym Tomyślem (woj. wielkopolskie). Policję zawiadomiła przerażona matka jednego z maluchów. Sprawą zajmuje się już policja i prokuratura.

O sprawie poinformował oficer prasowy nowotomyskiej policji sierż. szt. Mariusz Majewski, bo to właśnie policjantów od razu zaalarmowała zdenerwowana mama, że w jednym z dziennych domów pobytu dzieci maluchami opiekuje się pijana przedszkolanka.

Czytaj też: Całował 11-latka w usta i obmacywał. "Byłem sparaliżowany". Pedofil w sutannie uniknie kary!

Łabędź Lusia walczy o sprawność

Kobieta, odbierając dziecko, zauważyła, że przedszkolanka zachowuje się w podejrzany sposób. Sama też zaopiekowała się dziećmi w wieku od 12 miesięcy do 3 lat do czasu pojawienia się funkcjonariuszy. Gdy policja przyjechała na miejsce, okazało się, że pracownica żłobka nie tylko jest kompletnie pijana, ale też opiekuje się dziećmi zupełnie sama.

>>> 20-letni Milan miał wielkie marzenia, ale nigdy ich nie spełni. Co stało się nad Wartą? Dramatyczny apel ojca

- Kobieta miała około 3 promile alkoholu we krwi - mówi Super Expressowi sierż. szt. Mariusz Majewski. Przedszkolanka została zatrzymana. - Śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego narażenia na utratę zdrowia i życia - wyjaśnia policjant.

Nasi Partnerzy polecają