Piła: 17-latek bał się spotkania z sądem. Nie uwierzycie, gdzie się schował! "Level master"

2021-03-02 12:49
Piła: 17-latek ukrywał się przed policjantami. Nie uwierzycie, gdzie się schował! Level master
Autor: KPP Piła Piła: 17-latek ukrywał się przed policjantami. Nie uwierzycie, gdzie się schował! "Level master"

17-letni mieszkaniec Piły ukrywał się przed policjantami. Nastolatek miał zostać doprowadzony do sądu, ale za wszelką cenę chciał tego uniknąć. We własnym domu znalazł nietypową kryjówkę. Policjanci odkryli ją w ostatnim momencie.

W poniedziałek (1 marca) policjanci z Piły otrzymali nakazd doprowadzenia nieletniego mieszkańca do sądu. W związku z tym udali się do jego domu. Na miejscu była matka 17-latka, która oświadczyła, że syna nie ma w domu.

- W trakcie sprawdzenia lokalu policjanci na początku nie ujawnili poszukiwanego. Jednak przed wyjściem z mieszkania zwrócili uwagę, na pawlacz znajdujący się w przedpokoju. Okazało się, że mundurowi mieli nosa. To właśnie tam chłopak schował się przed policjantami - informuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, oficer prasowy KPP w Pile.

Ostatecznie młody mieszkaniec Piły został doprowadzony do sądu, gdzie został poddany badaniu przez zespół sądowych specjalistów. Poszukiwania skomentował na swoim twitterze rzecznik Wielkopolskiej Policji.

- 17-latek poszukiwany przez Sąd w Pile - „level master” - napisał mł. insp. Andrzej Borowiak.

Włamywacz ukrył się pod łóżkiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE