Piła. 17-latek wyładował agresję na trzech bezbronnych kobietach! Co w niego wstąpiło?!

2022-05-18 12:59
Piła. 17-latek wyładował agresję na trzech bezbronnych kobietach! Co w niego wstąpiło?!
Autor: fotolia.pl Piła. 17-latek wyładował agresję na trzech bezbronnych kobietach! Co w niego wstąpiło?!

Przerażające wydarzenia na ulicach Piły. 17-latek wyładował swoją agresję na trzech przypadkowych osobach w centrum miasta. Co w niego wstąpiło? Policjanci go zatrzymali i wyjaśnili sprawę. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło w piątek (13 kwietnia) w godzinach porannych. Trzech młodych mężczyzn spotkało się, aby... wspólnie zażyć narkotyki. W pewnym momencie 17-letni pilanin wszedł do jednego z lokali usługowych przy ul. Staromiejskiej w Pile i rozpoczął tam awanturę, w której szarpał za włosy oraz uderzył klientkę! - Następnie wybiegł z lokalu i ponownie wyładował swoją agresję, tym razem na dwóch przypadkowych osobach znajdujących się w pobliżu. Ostatecznie poszkodowane zostały trzy kobiety, z których jedna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu - tłumaczy st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

CZYTAJ: Złotów: Dwaj bracia SKOPALI policjanta! Surowe konsekwencje

Policyjne patrole rozpoczęły poszukiwania mężczyzny. Udało się zatrzymać zarówno jego, jak i dwóch jego kolegów w wieku 16 i 17 lat. - Ustalenia policjantów pozwoliły przedstawić 17-letniemu pilaninowi trzy zarzuty dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonych. Czyny te zostały uznane jako chuligańskie, jednak dokładna ich kwalifikacja zostanie określona po zakończeniu czynności biegłego z zakresu medycyny sądowej - mówi st. sierż. Zeszot.

17-latek decyzją Prokuratury Rejonowej w Pile został objęty dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju. Ponadto 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich za posiadanie narkotyków oraz ich udzielanie.

Agresywny 33-latek groził pistoletem innemu kierowcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE