Plaga motocyklistów na wielkopolskich drogach. Rekordzista pędził ponad 200 km/h! [WIDEO]

Plaga motocyklistów na wielkopolskich drogach. Rekordzista pędził ponad 200 km/h! [WIDEO]
Autor: KPP Gniezno Plaga motocyklistów na wielkopolskich drogach. Rekordzista pędził ponad 200 km/h! [WIDEO]

Plaga motocyklistów na wielkopolskich drogach. Niemalże każdego dnia policjanci z całego regionu informują o szalonych kierowcach jednośladów. Tym razem niebywały rekord prędkości zanotował 40-latek zatrzymany w okolicach Gniezna.

Na przełomie marca i kwietnia ruszył sezon motocyklowy. Na drogach w całej Polsce można spotkać wielu miłośników jednośladów. Niestety wielu z nich nie przestrzega przepisów ruchu drogowego. Tak też było w przypadku 40-latka, który został zatrzymany w minioną niedzielę (11 kwietnia).

- Gnieźnieńscy policjanci z grupy "Speed" złapali pirata pędzącego 205 km/h! Dla 40-latka jazda zakończyła się wysokim mandatem - przyznali policjanci z Gniezna.

Mundurowi udostępnili także nagranie, które jest dostępne w tym artykule. W ostatnich dniach pisaliśmy już o szalonym motocykliście na ulicach Poznania oraz kierowcy jednośladu, który z drogi zrobił sobie tor wyścigowy.

Pędził motocyklem ponad 200 km/h
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE