Pniewy: Zostawili samego 3-latka na stacji paliw! Kuriozalne tłumaczenia rodziców

2021-03-17 13:32
Pniewy: Zostawili samego 3-latka na stacji paliw! Kuriozalne tłumaczenia rodziców
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Pniewy: Zostawili samego 3-latka na stacji paliw! Kuriozalne tłumaczenia rodziców

Nietypowe zdarzenie w Pniewach (pow. szamotulski). Rodzice zostawili samego 3-latka na stacji paliw. Ich tłumaczenia są kuriozalne. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Szamotułach. Co tam dokładnie się wydarzyło?

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotni poranek. Na stacji paliw w Pniewach bez żadnego nadzoru biegało 3-letnie dziecko. Jak informuje portal szamotuly.naszemiasto.pl, pracownicy stacji zaopiekowali się maluchem i wezwali policję. Ustalenia policjantów są zaskakujące. Rodzice 3-letniego chłopca przyjechali razem na stację, ale dwoma pojazdami. Po ich zatankowaniu paliwa odjechali, ale bez dziecka!

Czytaj: 7-letnia Kinga błaga: „Uratujcie moją siostrzyczkę”. Dziewczynka odkłada grosze na lek dla siostry

- Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, w trakcie trwającej interwencji rodzice przyjechali na stację paliw po chłopca. Para mieszkająca na terenie gminy Szamotuły tłumaczyła iż każdy z nich myślał, że synek znajduje się pod opieką drugiego z rodziców - relacjonuje mł. asp. Sandra Chuda, oficer prasowa KPP w Szamotułach.

Mimo to policjanci skierowali wniosek do sądu, który rozstrzygnie czy rodzice będą musieli odpowiedzieć za swoje zachowanie.

Skandaliczna interwencja policjantów z Pruszkowa. Dziecko posikało się w majtki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE