Policjanci z Poznania szukają ZBOCZEŃCA! Najpierw ciągnął za włosy!

2020-11-26 8:45 mrok ago bm
Policjanci z Poznania szukają ZBOCZEŃCA! Najpierw ciągnął za włosy!
Autor: KWP w Poznaniu Policjanci z Poznania szukają ZBOCZEŃCA! Najpierw ciągnął za włosy!

Mężczyzna w biały dzień, na przystanku tramwajowym, zaatakował kobietę i chciał ją zmusić do seksu. Szuka go teraz poznańska policja, która prosi wszystkich o pomoc w namierzeniu sprawcy. Mężczyzna był brutalny, a swoją ofiarę najpierw ciągnął za włosy!

Ta historia wydarzyła się późnym latem na przystanku Rondo Starołęka (w kierunku Franowa).

Około 60-letni mężczyzna nagle zaatakował kobietę, która czekała na przystanku na tramwaj.

-Mężczyzna ciągnął kobietę za włosy i przy użyciu przemocy chciał ją zmusić do wykonania innej czynności seksualnej - opisuje Maciej Świecichowski. Do zdarzenia doszło około 9.30 na przystanku Rondo Starołęka w kierunku Franowa. 

CZYTAJ: "Ksiądz wyzywał mnie od dziwki, bił po twarzy i zamykał w pokoju". PRZERAŻAJĄCE dzieciństwo Moniki w salezjańskim ośrodku

Mężczyzna, który miał dopuścić się napaści ma ok. 60 lat, jest wysoki – ok. 190 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. Ma średniej długości włosy, jasne blond, sięgające do ramion. W dniu zdarzenia był ubrany w brązowe spodnie oraz koszulę w kratę z czerwono-czarnymi wstawkami. - Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć bądź mają informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami - apeluje Maciej Świecichowski.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznające wizerunek mężczyzny ze zdjęć proszone są o pilny kontakt z policjantami z Nowego Miasta nr tel. 572 904 315 lub pod całodobowymi numerami: 47 77 123 11, 112.

Tak wygląda grób Ewy Tylman