Policyjna obława i pościg za mordercą w Poznaniu. Podejrzany zginął w wypadku

i

Autor: shutterstock

Wstrząsające!

Policyjna obława za mordercą w Poznaniu. Podejrzany zginął w wypadku!

2023-01-31 22:28

Dramatyczne sceny w Poznaniu. We wtorek (31 stycznia) wieczorem na ul. Opolskiej poszukiwany przez policję mężczyzna roztrzaskał się w wypadku drogowym. Jego czerwona skoda uderzyła w osobową toyotę. Ścigany zginął na miejscu, a kierowca toyoty trafił do szpitala. - Zmarły mężczyzna był ścigany w związku z podejrzeniem o popełnienie morderstwa – poinformowali "Super Express" policjanci.

Poznań. Podejrzany o morderstwo zginął w wypadku

Funkcjonariusze z Poznania prowadzili obławę za kierowcą czerwonej skody. - Był widziany w kilku miejscach na terenie miasta. Poszukiwaliśmy go ze względu na podejrzenie popełnienia morderstwa na terenie innego województwa – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” mł. insp. Andrzej Borowiak z poznańskiej policji. Dodał, że na razie nie może zdradzić żadnych szczegółów dotyczących akcji. Potwierdził jednak, że poszukiwany nie żyje. - Poniósł śmierć na miejscu. Drugi uczestnik wypadku ze złamaniami trafił do szpitala – informuje funkcjonariusz. Nie wiemy, czy wypadek zdarzył się podczas pościgu. Wiadomo jednak, że w akcję poszukiwania domniemanego zabójcy zaangażowane były duże siły policji.

Do wypadku doszło prawdopodobnie na wysokości ulicy Sempołowskiej. Świadkowie informowali o dużej liczbie wozów straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Okolicę miały zabezpieczać liczne radiowozy policji. MPK Poznań informuje w mediach społecznościowych o dużych utrudnieniach w ruchu drogowym. 

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki