Poranny WYBUCH na ulicach Poznania! Dobrze, że na miejscu byli strażnicy [ZDJĘCIA]

2020-06-23 12:33 BM
Poranny WYBUCH na ulicach Poznania! Dobrze, że na miejscu byli strażnicy
Autor: Straż Miejska Poznań

Niebezpieczne zdarzenie na ul. Hetmańskiej w Poznaniu. We wtorkowy poranek zapaliła się hulajnoga elektryczna. Doszło do wybuchu. Na miejscu interweniowali strażacy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 5:00 na ulicy Hetmańskiej w Poznaniu. Strażnicy miejscy zauważyli, że z leżącej hulajnogi wydobywa się dym.

- Pojazd leżał w trawie, w pasie rozdziału, pomiędzy jezdnią a drogą rowerową. Zadymienie zwiększało się, aż doszło do zapalenia się akumulatora i wybuchu. Strażnicy, do czasu przyjazdu Straży Pożarnej zabezpieczali miejsce zdarzenia - przekazują strażnicy.

Strażacy ugasili pożar, a rozgrzaną baterię umieścili w worku z wodą. Około 40 minut trwało wystudzenie akumulatora, który po tym czasie został zabrany przez pracowników pogotowia czystości.Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Wybuch gazu Chodel
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE