Zwłoki psa

i

Autor: Shutterstock Zwłoki psa

Spacer zamienił sie w koszmar

Porzucona walizka nad Jeziorem Maltańskim. Przechodzień zajrzał do środka i odkrył coś przerażającego

2022-10-05 14:53

Nie takiej zawartości spodziewał się przechodzień, który we wtorek nad brzegiem Jeziora Maltańskiego znalazł walizkę. W środku był martwy pies zawinięty w worek na śmieci i koce. Skąd wziął się ten przerażający pakunek? Ustaleniem tego zajmuje się już policja.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal ePoznań.pl, który informację o makabrycznym odkryciu otrzymał od swojego czytelnika. Nad brzegiem Jeziora Maltańskiego miał on znaleźć walizkę, której zawartość przyprawia o gęsią skórkę.

W walizce znalazł martwego psa, zawiniętego w worek na śmieci i koce. Informacje te potwierdza poznańska policja. - To są tereny leśne. Mężczyzna będący na spacerze, będąc od strony ulicy Dymka, zauważył walizkę. Rzeczywiście w środku były zwłoki psa - wyjaśniła w rozmowie z ESKA Poznań Marta Mróz z biura prasowego KMP w Poznaniu.

Policjanci przyjechali na miejsce zgłoszenia i zabezpieczyli truchło psa. Zostało ono przewiezione do centrum weterynarii, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja wyjaśniająca przyczyny śmierci zwierzęcia. Policjanci pracują też nad ustaleniem właściciela psa.

Mój syn to bestia, nie chce żeby mieszkał w moim domu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki