Poszukiwani pasażerowie pociągu relacji Poznań - Toruń! Koronawirus też tam był!

2020-09-22 7:26 BM
 Koronawirus. Poszukiwani pasażerowie pociągu relacji Poznań - Toruń!
Autor: Polregio Koronawirus. Poszukiwani pasażerowie pociągu relacji Poznań - Toruń!

Osoba zakażona koronawirusem podróżowała pociągiem na trasie Poznań - Toruń. Państwowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie poszukuje pozostałych pasażerów. Jechałeś tym pociągiem? Sprawdź szczegóły na se.pl.

Koronawirus sieje spustoszenie w wielu dziedzinach życia. Tym razem zaraza pojawiła się w pociągu polregio relacji Poznań - Toruń. Zakażona koronawirusem osoba podróżowała pociągiem w czwartek (17 września). Pociąg wystartował w Poznaniu o godz. 13:48.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie zwraca się do podróżujący ww. pociągiem, aby w przypadku wystąpienia niepokojących objawów do 27.09.2020 r. zgłaszały się do swoich lekarzy POZ. Osoba zakażona nie posiadała miejscówki i nie potrafi wskazać gdzie zajmowała miejsce. Powyższe nie dotyczy wsiadających do pociągu w Mogilnie - czytamy w komunikacie Sanepidu.

To nie pierwszy przypadek koronawirusa w pociągu. Kilkanaście dni temu podobna sytuacja miała miejsce na trasie Wągrowiec - Poznań Wschód. Wtedy także Sanepid poszukiwał pasażerów, ale osoba zakażona była w stanie wskazać miejsce, w którym siedziała.

Maciej Hamankiewicz: Przepraszam za lekarzy, którzy przestraszyli się koronawirusa [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.