Potrącił kobietę na pasach i odjechał z miejsca wypadku! 24-latek zatrzymany

i

Autor: KPP Oborniki Potrącił kobietę na pasach i odjechał z miejsca wypadku! 24-latek zatrzymany

Wypadek

Potrącił kobietę na pasach i odjechał z miejsca wypadku! 24-latek zatrzymany

2023-03-10 13:12

Skandalicznym zachowaniem popisał się 24-latek, który miał pod koniec lutego 2023 w Obornikach na skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada a Kopernika, potrącić 56-letni kobietę i odjechać z miejsca zdarzenia. Młody mężczyzna nie udzielił pomocy kobiecie.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego 2023 w Obornikach na skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada i Kopernika. 24-latek miał potrącić 56-letni kobietę i odjechać z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy.

- 24 lutego br. policjanci interweniowali w związku ze zgłoszonym wypadkiem drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada i Kopernika w Obornikach. Obecni na miejscu policjanci przesłuchali świadka oraz zebrali niezbędną dokumentację. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż kierujący samochodem marki Audi potrącił 56-letnią mieszkankę Obornik, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Sprawca nie udzielając pomocy poszkodowanej kobiecie odjechał z miejsca zdarzenia - przekazuje KPP Oborniki.

W trakcie czynności operacyjnych oborniccy kryminalni ustalili sprawcę potrącenia. Po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie, 6 marca zatrzymano 24-letniego mieszkańca Obornik.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów spowodowania wypadku i nieudzielenia pomocy poszkodowanej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Dodatkowo zajęto mu mienie w wysokości 10 tys. zł.

Borys ofiarą pseudohodowli
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają