policja

i

Autor: Pixabay

Zabójca jest na wolności

Potworne zabójstwo i pożar w Muchocinie! Policja szuka sprawcy

2023-03-29 21:31

Makabryczne informacje docierają z Muchocina w województwie Wielkopolskim. Wszystko wskazuje na to, że doszło tam do krwawego morderstwa, a sprawcy bądź sprawca usiłowali zatrzeć ślady przestępstwa wywołując pożar domu, w którym do niego doszło. Wielkopolska policja zarządziła obławę!

Podwójne zabójstwo w Muchocinie! Zwłoki z ranami kłutymi w spalonym domu

Co wydarzyło się w niewielkiej wsi Muchocin, położonej w województwie wielkopolskim blisko granicy z lubuskim? Docierają stamtąd przerażające informacje, które przekazał portal informacyjny radia RMF FM. Wszystko wskazuje na to, że doszło tam do krwawego morderstwa, a sprawcy bądź sprawca usiłowali zatrzeć ślady przestępstwa wywołując pożar domu, w którym do niego doszło. Wielkopolska policja zarządziła obławę!

42-latek zginął od ciosów nożem? Policjanci szukają sprawcy

Jak powiadomili wielkopolscy funkcjonariusze, wszystko zaczęło się od wezwania do pożaru domu jednorodzinnego w Muchocinie. W budynku odnaleziono zwłoki dwóch osób. Jedną z nich był 42-letni mężczyzna. Oględziny jego ciała wykazały, że wcale nie zginął on w wyniku pożaru. Z nieoficjalnych ustaleń RMF FM wynika, że na zwłokach odnaleziono rany kłute. Funkcjonariusze zarządzili policyjną obławę na podejrzanego bądź podejrzanych.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Uważasz się za tytana intelektu? Udowodnij!

Pytanie 1 z 15
Patagonia to kraina geograficzna położona w...
Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na Nowym Świecie! Łukasz G. w rękach policji
Nasi Partnerzy polecają