Zuzia miała tylko sześć tygodni. Matka roztrzaskała jej główkę?! Po wszystkim poszła na zakupy

i

Autor: SE Zuzia miała tylko sześć tygodni. Matka roztrzaskała jej główkę?! Po wszystkim poszła na zakupy

Zuzia miała tylko sześć tygodni. Matka roztrzaskała jej główkę?! Po wszystkim poszła na zakupy

Potworna tragedia w Złotowie (woj. wielkopolskie). Nie żyje 6-tygodniowe niemowlę! Malutkiej Zuzi roztrzaskano główkę. Za kratki trafiła już matka dziewczynki i jej konkubent. Czy oni przyczynili się do śmierci dziewczynki? Wstrząsającą sprawę opisujemy w poniższym artykule.

Ten niewyobrażalny dramat rozegrał się w domowym zaciszu mieszkania w Złotowie. Joanna B. (27 l.), która z malutką Zuzią i starszymi dziećmi - 2-letnim Frankiem i 4-letnim Antkiem - przeprowadziła się do swojego nowego partnera z Bydgoszczy zadzwoniła do swojej koleżanki, że jej malutka 6-tygodniowa córeczka nie oddycha. Kobieta zamiast jednak wezwać profesjonalną pomoc... poszła do sklepu po zakupy. Gdy koleżanka przybiegła i rozpoczęła reanimację niemowlaka, w mieszkaniu był tylko Rafał Z. (28 l.). Niestety dziecko już nie żyło. Lekarz, który przyjechał, mógł już tylko stwierdzić zgon. Śledczy nie mieli wątpliwości - dziecku ktoś zrobił krzywdę. Sekcja zwłok szybko rozwiała wątpliwości.

- Biegły stwierdził czaszkowo-mózgowy uraz głowy. Dziecku złamano ciemieniową kość czaszki - powiedział "Super Expressowi" Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Śledczy aresztowali matkę dziecka i jej konkubenta. Ani jedno, ani drugie nie przyznają się do tego, żeby cokolwiek zrobili dziecku. - Mężczyzna mówi, że tego dnia w ogóle nie dotykał dziecka - mówi Wawrzyniak. Zarówno Joanna B., jak i Rafał Z. w chwili zatrzymywania byli trzeźwi. - Usłyszeli zarzut zabójstwa - mówi Wawrzyniak.

Czytaj też: Reanimowała konającą Zuzię na desce do prasowania! Rodzice byli niewzruszeni. Wstrząsająca relacja

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Dziecko zadławiło się lizakiem, życie uratował mu policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE