Poznań: Dostawca jedzenia potrącił kobietę. Jest poszukiwany!

2021-07-23 11:19
Poznań: Dostawca jedzenia potrącił kobietę i uciekł.
Autor: KMP Poznań Poznań: Dostawca jedzenia potrącił kobietę i uciekł.

Niebezpieczna sytuacja na jednej z poznańskich ulic. Dostawca jedzenia potrącił pieszą, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję, która opublikowała jego wizerunek. Rozpoznajecie tego mężczyznę? Jeśli tak to skontaktujcie się z policjantami. O szczegółach tego zdarzenia piszemy w poniższym artykule.

We wtorek (29 czerwca) po godz. 13:00 na ulicy Kraszewskiego w Poznaniu doszło do przykrego zdarzenia. Nieustalony do tej pory rowerzysta poruszający się rowerem marki "KANDS" potrącił idącą chodnikiem kobietę. Po zdarzeniu porzucił rower oraz torbę termiczną do przewozu jedzenia, a następnie oddalił się pieszo ulicą Słowackiego. Policjanci ustalili, że osoba, której wizerunek został zarejestowany na nagraniu z monitoringu może mieć związek z tą sprawą.

- Z informacji przekazanej policjantom wynika, że rowerzysta najprawdopodobniej był cudzoziemcem - tłumaczy Marta Mróz z poznańskiej policji.

Poszukiwany mężczyzna jest tęgiej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w szary t-shirt, jeansy długości 3/4 oraz ciemne buty z jasną podeszwą. Osoby, które były świadkami wypadku lub rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-130-90, 47 77-156-13 lub 112.

Policja poszukuje złodzieja torebki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE