Zaginęła 13-letnia Marianna z Poznania! Jej trampki mogą rzucać się w oczy! [AKTUALIZACJA]

2021-07-21 13:36
Zaginęła 13-letnia z Poznania! Jej trampki mogą rzucać się w oczy! [AKTUALIZACJA]
Autor: KMP Poznań/ policja.gov.pl Zaginęła 13-letnia z Poznania! Jej trampki mogą rzucać się w oczy! [AKTUALIZACJA]

W poniedziałkowy wieczór zaginęła 13-letnia Marianna z Poznania. Policjanci prowadzili intensywne poszukiwania nastolatki, która nie dawała znaku życia. W środę (21 lipca) około południa wszystko stało się jasne!

Aktualizacja, godz. 13:30

- Nastolatka została odnaleziona przez policjantów z Grunwaldu. Cała i zdrowa wróciła do domu - przekazali poznańscy policjanci.

godz. 9:00

Policjanci z Komendy Miejskiej w Poznaniu poinformowali o poszukiwaniach 13-letniej Marianny. Dziewczyna w poniedziałek (19 lipca) około godz. 13:00 wyszła z domu przy ul. Skarbka w Poznaniu, a od godz. 21:00 rodzina nie ma z nią kontaktu.

- Nastolatka ma 163 cm wzrostu, 55 kg wagi, ciemne, długie, proste włosy, zazwyczaj rozpuszczone. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską koszulkę, krótką, białą spódniczkę i białe trampki z odręcznie wykonanymi rysunkami - informują policjanci.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje dotyczące zaginionej, proszony jest o kontakt z policjantami z Grunwaldu pod numerem telefonu 47 777 121 11/12 lub 112.

Zaginął Janusz Batóg! Rodzina i policja proszą o pomoc
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE