Poznań ma nowego milionera! Jedno losowanie, a tyle szczęścia

2022-05-18 8:35
Poznań ma nowego milionera! Jedno losowanie, a tyle szczęścia
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań ma nowego milionera! Jedno losowanie, a tyle szczęścia

Poznań ma nowego milionera. Szczęśliwiec wybrał się do jednej z kolektur Lotto w Poznaniu i wygrał całkiem pokaźną sumę pieniędzy. To jedna z najwyższych wygranych w tego typu grze.

Wielka wygrana Lotto w Poznaniu stała się faktem. Szczęśliwiec wybrał się do kolektury lotto przy ulicy Kościuszki 71 i wygrał aż 1,2 mln złotych w grze Keno! Wygrana padła w czwartek (12 maja). Losowanie Keno odbywa się co 4 minuty. - Na kuponie znalazło się 10 z 10 poprawnie wytypowanych liczb, a dzięki grze z mnożnikiem wygrana była zwiększona dwukrotnie. Dodatkowo gracz przy zawieraniu zakładu wybrał stawkę x3, dzięki czemu może cieszyć się tak wysoką wygraną - tłumaczą przedstawiciele lotto.

CZYTAJ: Historyczna wygrana Lotto w Świebodzinie. To się nazywa mieć szczęście!

Wygrana w wysokości 1,2 mln złotych w grze Keno jest trzecią najwyższą w historii. W przeszłości szczęśliwcy wygrywali 2 miliony złotych w Białej Podlaskiej i Stęszewie.

Sonda
Wygrałeś coś kiedyś w losowaniu Lotto?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE