Poznań: MAKABRYCZNY żart piętnastolatki! Włosy stają dęba! Pomysł zaczerpnęła z TikToka

2021-03-05 18:06 PAP ON
Horror młodej kobiety z Warszawy. Były chłopak groził jej śmiercią. W pracy stało się coś strasznego
Autor: Pixabay

"Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy" – taką informację wysłała do mieszkanki Koła (Wielkopolskie) 15-letnia Wielkopolanka. Napisana dla żartu wiadomość postawiła na nogi funkcjonariuszy całego regionu.

Jak powiedziała w piątek PAP oficer prasowy policji w Kole sierż. sztab. Weronika Czyżewska, do policjantów zgłosiła się mieszkanka Koła, która poinformowała, że otrzymała nietypową wiadomość.

Zobacz: Gniezno: Zrobił bezdomnej STRASZNE rzeczy. 44-latka zmarła w szpitalu!

"Kobieta oświadczyła, że na swój telefon komórkowy otrzymała wiadomość od nieznanego jej numeru komórkowego o treści: +dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy+. Z uwagi na powagę zapisanych treści, policjanci podjęli próbę ustalenia nadawcy wiadomości. Wiązało się to z zaangażowaniem w działania wielu mundurowych z różnych jednostek policji. Po kilkugodzinnej współpracy, udało się namierzyć nadawcę informacji" - podała.

Jak się okazało, nadawcą wiadomości przesłanej przez komunikator internetowy była 15-latka, mieszkanka jednej z podpoznańskich miejscowości. Czyżewska podała, że nastolatka wysłała informację do losowo wybranego odbiorcy.

Zobacz: Trzecia fala koronowirusa sieje spustoszenie w Wielkopolsce! Ile zostało wolny łóżek?

"Nierozważny pomysł zaczerpnęła z aplikacji TikTok. Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni tiktokerzy prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i ekscytują się ich reakcjami. 15-latka postanowiła skorzystać z tego pomysłu, nie zdawała sobie jednak sprawy, że jej czyn może wiązać się z tak poważnymi konsekwencjami" - podała rzeczniczka kolskiej policji.

Jak dodała, sprawę rozpatrzy teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Strajk Kobiet blokuje ulice Poznania!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE