Karetka ratownictwa medycznego

i

Autor: pixabay

Poznań: Na oczach ratowników wyskoczył z okna. Wcześniej oddał strzał

2021-10-06 7:55

Dramatyczne wydarzenia na osiedlu Kosmonautów w Poznaniu. 34-latek wyskoczył z okna na dziewiątym piętrze. Chwilę wcześniej do jego mieszkania weszli ratownicy, bowiem mężczyzna się okaleczył i oddał strzał z broni. Co tam się wydarzyło?

Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek. W jednym z bloków na osiedlu Kosmonautów wydarzyła się tragedia. 34-letni mężczyzna wyskoczył z okna na dziewiątym piętrze i zginął na miejscu. W jego mieszkaniu byli już wcześniej ratownicy medyczni, ponieważ mężczyzna wcześniej oddał do siebie strzał z broni hukowej, a następnie zadał sobie cios nożem. Jak poinformowało Radio Poznań, 34-latek podczas opatrywania przez ratowników się oswobodził i ruszył w kierunku okna, przez które wyskoczył. Na miejsce przyjechała policja oraz prokurator. Wstępnie ustalono, że to była próba samobójcza. Tym bardziej, że 34-latek zostawił list pożegnalny do swojego ojca.

18latek chciał popełnić samobójstwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE