Poznań. Narkotyki ukryli w termosie! Nie zawiódł policyjny instynkt

i

Autor: KMP Poznań Poznań. Narkotyki ukryli w termosie! "Nie zawiódł policyjny instynkt"

Zdradziły ich nerwowe ruchy

Poznań. Narkotyki ukryli w termosie! "Nie zawiódł policyjny instynkt"

2022-08-19 12:22

Policjanci z Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Mieli oni przy sobie sporą ilość narkotyków. Część z nich ukryta była... w termosie! Sprawcy usłyszeli już zarzuty i grozi im kilka lat więzienia.

Na początku sierpnia policjanci z Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu podczas patrolu na ulicy Magazynowej w rejonie parkingu niestrzeżonego zauważyli dwóch mężczyzn siedzących w Audi A3. - Osoby te, na widok policjantów zaczęły nerwowo się zachowywać - przyznają mundurowi, którzy postanowili sprawdzić, co jest tego powodem.

Szybko okazało się, że po raz kolejny nie zawiódł policyjny instynkt. - W trakcie sprawdzania funkcjonariusze znaleźli przy jednym z nich sporą ilość różnego rodzaju środków odurzających. Substancje były schowane również w plecaku oraz termosie, które do niego należały. Łącznie było to 61 odpowiednio popakowanych i oznaczonych woreczków z substancją krystaliczną, białym proszkiem, tabletkami psychoaktywnymi oraz suszem roślinnym - wyliczają mundurowi.

Natomiast u drugiego mężczyzny mundurowi znaleźli biały proszek w postaci kokainy. Substancje zostały odpowiednio zabezpieczone i trafiły do policyjnej ekspertyzy. - 24 i 31-latek zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im za to do 3 lat pozbawienia wolności - tłumaczą policjanci.

5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE