Poznań. Nastolatek nagrywał przebierającą się 6-latkę i się mastrubował?! Szokujące sceny na basenie

i

Autor: pixabay.com

Obrzydliwe!

Poznań. Nastolatek nagrywał przebierającą się 6-latkę i się masturbował?! Szokujące sceny na basenie

2023-07-13 12:33

Mieszkańcy Wielkopolski są w szoku! W Poznaniu jedna z mam miała przyłapać nastolatka, gdy ten nagrywał jej 6-letnią córkę i masturbował się. Jak wyjaśniła, dziewczynka w tym czasie przebierała się na basenie! Kobieta jest zdruzgotana! - Mimo interwencji ochrony nie udało nam się go złapać - dodała.

Poznań. Nastolatek nagrywał przebierającą się 6-latkę i się masturbował?! Szokujące sceny na basenie

Jak przekazał portal e-poznan.pl, kobieta o wszystkim dowiedziała się od swojej córki. Po informacji próbowała wyjaśnić sprawę ze wskazanym chłopakiem. - Nie mówił nic, pytałam go dlaczego tak się zachowuje i gdzie są jego rodzice. Nie powiedział ani słowa - wyjaśnia dziennikarzom redakcji i dodała, że nie byłam wtedy świadoma, że chłopak nagrywał jej dziecko. - Kiedy tylko córka mi o tym powiedziała, on uciekł. Nie byłam już w stanie go dogonić. Nie zdołali go też znaleźć pracownicy ochrony i ratownicy - dodała.

Zobacz: Atak nożownika na grupę nastolatków w Nowym Tomyślu! 17-latek trafił do szpitala

Według ustaleń e-poznan, matka po zdarzeniu rozmawiała też z innymi osobami przebywającymi na basenie. Jak dowiedziała się od jednej z kobiet, chłopak w wieku około 13-15 lat, którego wygląd zgadzał się z opisem, miał również wcześniej dziwnie się zachowywać w okolicach jednego z basenów. Jak zauważyła miał obserwować dzieci.

Poznanianka zaapelowała o czujność od innych rodziców. - Jeżeli zrobił coś złego wczoraj i znów próbował dziś, może uda się uchronić przed tragedią jakieś dziecko - wyjaśniła. Mama 6-latki dodała, że kontaktowała się w tej sprawie z komisariatem na Wildzie. Tam polecono kontakt telefoniczny i mailowy z Wydziałem Spraw Nieletnich. Tak też zrobiła.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Przechodziła przez pasy, cudem uniknęła śmierci. Policja opublikowała szokujące nagranie