Poznań. Nielegalne zloty miłośników motoryzacji. Posypały się srogie kary

2022-01-17 14:05
Poznań. Nielegalne zloty miłośników motoryzacji. Posypały się srogie kary
Autor: KMP Poznań Poznań. Nielegalne zloty miłośników motoryzacji. Posypały się srogie kary

Policjanci bardzo często otrzymują sygnały od mieszkańców, którzy narzekają na hałas w godzinach nocnych. Tak też było w miniony weekend, gdzie w kilku miejscach zgromadzili się fani motoryzacji. Posypały się srogie kary.

Do zdarzenia doszło w sobotę (15 stycznia). Policjanci z Poznania otrzymali sygnały od mieszkańców, że w rejonach kampusu na Morasku, centrum handlowego przy ul. Góreckiej oraz Auchan w Swadzimiu jest bardzo głośno. - Okazało się, że w tych miejscach spotkali się fani motoryzacji. Niestety, wśród nich byli również tacy, którzy nie do końca zadbali o prawidłowy stan techniczny swojego samochodu - tłumaczą mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek pod Poznaniem. Nie żyje 20-latek!

Funkcjonariusze przeprowadzili kilkadziesiąt kontroli drogowych, sprawdzili trzeźwość kierowców, wystawili kilka mandatów karnych oraz zatrzymali kilka dowodów rejestracyjnych. Tak skończyły się nielegalne zloty miłośników motoryzacji.

Grupa Speed obserwowała kierowców na trasie S5. Posypały się mandaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE