Poznań. Ogromny pożar hali firmy BROS! Wiceprezydent apeluje do mieszkańców [ZDJĘCIA]

2021-06-08 19:19
Poznań. Ogromny pożar hali firmy BROS! Wiceprezydent apeluje do mieszkańców [WIDEO, ZDJĘCIA]
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Ogromny pożar hali formy BROS w Poznaniu. Ogień pojawił się przed godz. 17, a na miejscu z płomieniami walczy już 21 zastępów straży pożarnej. Jest wśród nich m.in. grupa chemiczno-ekologiczna, która monitoruje strefę niebezpieczną, by ostrzegać przed unoszącymi się w powietrzu związkami. Do mieszkańców Poznania zaapelował wiceprezydent miasta Mariusz Wiśniewski

Ogromny pożar hali formy BROS w Poznaniu. Ogień pojawił się przed godz. 17, a na miejscu z płomieniami walczy już 21 zastępów straży pożarnej. Jest wśród nich m.in. grupa chemiczno-ekologiczna, która monitoruje strefę niebezpieczną, by ostrzegać przed unoszącymi się w powietrzu związkami. Do mieszkańców Poznania zaapelował wiceprezydent miasta Mariusz Wiśniewski.

Poznań. Ogromny pożar hali firmy BROS! Wiceprezydent apeluje do mieszkańców

Pożar hali firmy BROS w Poznaniu przy ul. Druskienickiej. Płomienie pojawiły się przed godz. 17, a na miejscu walczy z nimi 21 zastępów straży pożarnej, w tym grupa chemiczno-ekologiczna, której zadaniem jest monitorować sytuację w obawie przed unoszącymi się w powietrzu niebezpiecznymi związkami. Mogą one stanowić zagrożenie dla mieszkańców, dlatego wiceprezydent Poznania Mariusz Wiśniewski apelował, by nie otwierali oni okien i ograniczyli przebywanie na zewnątrz, ale wydaje się, że największe zagrożenie już minęło.

- AKTUALIZACJA! Pożar opanowany przez strażaków, trwa dogaszanie - napisał Wiśniewski na swoim profilu twitterowym.

Jak informuje Komenda Miejska Straży Pożarnej w Poznaniu, na razie nie ma żadnych informacji o jakichkolwiek poszkodowanych w wyniku pożaru hali firmy BROS.

Czytaj też: Krzyż przygniótł 5-latkę na cmentarzu. Ksiądz z Łopienna ma zaskakującą teorię

Czytaj też: Poznań: Na Starym Rynku zagości Jarmark Świętojański. Znamy szczegóły!

Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE