Poznań. Pijana pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę straży granicznej. Powodem za słaby internet na lotnisku!

i

Autor: pixabay.com Poznań. Pijana pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę straży granicznej. Powodem za słaby internet na lotnisku!

Wszyscy w szoku

Poznań. Pijana pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę straży granicznej. Powodem za słaby internet na lotnisku!

2023-01-03 19:06

To nie żart! Funkcjonariusze Straży Granicznej z Poznania-Ławicy zatrzymali agresywną pasażerkę, która przyleciała z Izraela. Powodem zdenerwowania kobiety był słaby - według niej - zasięg internetowy w hali przylotów. W złości kobieta rzuciła się na funkcjonariuszkę SG.

Poznań: Pijana pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę straży granicznej. Powodem za słaby internet na lotnisku! 

O zdarzeniu, do którego doszło kilka dni temu, poinformowała we wtorek, 3 stycznia rzeczniczka prasowa Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej mjr SG Joanna Konieczniak. Jak wskazała, kobieta na poznańskie lotnisko przyleciała z Izraela.

- Niemały wpływ na agresywne zachowanie kobiety miał alkohol, który wypiła podczas lotu. 34-letnia obywatelka Ukrainy przyleciała z Izraela i już w trakcie oczekiwania na odprawę graniczną była bardzo niezadowolona ze słabo działającego według niej Wi-Fi w hali przylotów – zaznaczyła Konieczniak.

Dodała, że kobieta swoim głośnym zachowaniem zakłócała przebieg odprawy granicznej, a także pobyt innych pasażerów w hali odlotów. - Wezwany na miejsce dodatkowy patrol Straży Granicznej usiłował uspokoić kobietę, która nie reagowała na słowa funkcjonariuszy i używała słów powszechnie uznawanych za obelżywe. W pewnym momencie 34-latka dopuściła się czynnej napaści. Cudzoziemka został natychmiast zatrzymana. Na miejsce wezwany został patrol policji, który po przeprowadzonym badaniu trzeźwości ustalił, że Ukrainka ma 2,18 promila w wydychanym powietrzu wskazała.

Konieczniak zaznaczyła, że po wytrzeźwieniu cudzoziemka usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia funkcjonariusza Straży Granicznej.

Przyznała się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie podała się karze grzywny w łącznej wysokości 3 tys. zł.

Nasi Partnerzy polecają