Poznań: Pobił kobietę na Cytadeli, bo zwróciła mu uwagę?! "Chwilowo straciłam przytomność"

2020-12-14 10:51 bm
Poznań: Pobił kobietę na Cytadeli, bo zwróciła mu uwagę?! Chwilowo straciłam przytomność
Autor: Krysian Kowalski FB Poznań: Znany raper POBIŁ kobietę w parku? Mężczyzna wydał ZASKAKUJĄCE oświadczenie

Straszna historia z poznańskiej Cytadeli. Kobieta podczas spaceru z psem została zaatakowana przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi, że na chwilę straciła przytomność. Wszystko działo się na oczach wielu świadków. Co tam się wydarzyło? Opisujemy w poniższym artykule.

Do przykrych wydarzeń na Cytadeli w Poznaniu doszło w niedzielę (13 grudnia) przed godz. 14:00. Na polanie w rejonie dzwonu można spotkać wiele osób, które wyprowadzają psy. Z reguły nie dochodzi tam do żadnych wypadków i przykrych sytuacji. Tym razem było inaczej. Kobieta, która była tam ze swoim szczeniakiem została pobita! Zaczęło się od tego, że na jej małego psa rzucił się o wiele większy.

- Na szczęście udało mi się szybko zareagować i odciągnęłam tego psa od mojego szczeniaka. Oczywiście nakrzyczałam na właściciela, że spuszcza ze smyczy agresywnego psa i za to mi się oberwało. Uderzył mnie z całej siły w twarz, upadłam na ziemię, chwilowo straciłam przytomność. Facet uciekł - napisała w mediach społecznościowych.

Całe zdarzenie działo się na oczach wielu osób. Świadkowie zrobili zdjęcia, a kobieta przekazała, że o całej sprawie poinformuje policję. Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że na Cytadeli doszło do interwencji. Do tej pory poszkodowana nie zgłosiła oficjalnie tego zajścia, ale to z pewnością kwestia czasu.

29-latek zatrzymany - bestialsko pobił 60-latka kijem bejsbolowym

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE