Poznań. Pożar dawnych zakładów ZNTK! Z ogniem walczy 20 zastępów straży pożarnej [AKTUALIZACJA]

Straż pożarna [zdjęcie poglądowe]
Autor: Pixabay Zdj. poglądowe

Pożar pustostanu na terenie dawnych zakładów ZNTK w Poznaniu. Z ogniem walczy 20 zastępów straży pożarnej. Ogień objął budynek w czwartek (10 czerwca) około godz. 16. Pożar nie został jeszcze opanowany. Na razie nie ma żadnych informacji o poszkodowanych przez ogień.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu st. kpt. Michał Kucierski przekazał PAP, że na terenie dawnych zakładów ZNTK przy ul. Roboczej pali się pustostan.

- Hala ma wielkość 30 m i szerokość 15 m. Pożar ma powierzchnię około 150 m kw. Na miejscu jest 20 zastępów straży pożarnej - powiedział Kucierski i dodał, że na razie nie ma żadnych informacji o poszkodowanych przez ogień. Przyznał, że pożar nie został jeszcze opanowany.

[AKTUALIZACJA]

Strażacy kończą akcję gaśniczą na terenie dawnych zakładów ZNTK w Poznaniu, gdzie w czwartkowe popołudnie wybuchł pożar w jednej z opuszczonych hal. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu są obecnie cztery zastępy straży. W szczytowym momencie pożar gasiły 22 jednostki PSP. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Przerażające praktyki w szkole policji w Pile. Wykładowca bił swoich podopiecznych?!

Tragiczny wypadek w Bedoniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE