Poznań. Przed drzwiami Urzędu Miasta leżała kobieta z rozciętą głową!

2022-05-12 19:35
Poznań. Przed drzwiami Urzędu Miasta leżała kobieta z rozciętą głową!
Autor: Straż Miejska Poznań Poznań. Przed drzwiami Urzędu Miasta leżała kobieta z rozciętą głową!

Przykre wydarzenia na terenie Urzędu Miasta Poznania. Przed drzwiami leżała kobieta, która miała rozciętą głowę. Na pomoc jej ruszyli przechodnie, pracownica urzędu oraz strażnicy miejscy. Co tam się wydarzyło?

Do zdarzenia doszło w środę (11 maja) około południa. Do strażników miejskich, którzy patrolowali plac Kolegiacki podszedł obcokrajowiec. Poinformował on mundurowych, że przed drzwiami Urzędu Miasta leży kobieta z rozciętą głową. Strażnicy od razu udali się we wskazane miejsce. - Będąc na miejscu stwierdzili kobietę z rozciętą głową, która według zeznań świadków spadła ze schodów i z dużym impetem uderzyła głową o ziemię - opowiadają strażnicy.

Na miejscu kobiecie pomocy udzielili przechodnie oraz pracownica Urzędu Miasta Poznania. - Ochrona urzędu na miejsce wezwała pogotowie ratunkowe. Po rozeznaniu się w sytuacji przejęto kobietę, zatamowano krwawienie oraz założono opatrunek osłonowy - mówią strażnicy.

Poszkodowana kobieta narzekała na to, że kręci jej się w głowie. Ostatecznie została zabrana przez pogotowie do jednego z poznańskich szpitali.

Zgroza! Wjechała w rodzinę na przejściu. Jechała z zamarzniętą szybą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE