Poznań: Rzuciła się na ciężarną z małym dzieckiem. Zatrzymano agresorkę!

2019-07-11 16:03 Amadeusz Calik
Zatrzymana agresorka, która napadła na ciężarną
Autor: Andrzej Borowiak, Policja w Poznaniu

Wielkopolska Policja zatrzymała sprawczynię , która kilka dni temu zaatakowała ciężarną przy parku Wilsona w Poznaniu. Kobieta w zaawansowanej ciąży wracała z małą córeczką z zakupów, gdy została zaatakowana i uderzona.

Do zdarzenia doszło 4 lipca w okolicy parku Wilsona w Poznaniu. Obca kobieta zaatakowała ciężarną, która wracała z córeczką z zakupów. Agresorka uderzyła ją w twarz, zerwała kolczyk i zniszczyła okulary. Całe zajście nagrały kamery monitoringu, a poszkodowana opisała sprawę na jednym z portali społecznościowych. 

- Wracając z córką rano z zakupów ta kobieta doczepiła się do mnie z zapytaniem: Co myślę czy mój mąż by ją chciał, czy by ją wyr***ał i kto mi "tego bachora zrobił" i że ona też tak chce... - relacjonowała napadnięta Natasza. 

Kobieta zjawiła się na komisariacie policji, by złożyć zawiadomienie. Funkcjonariusze polecili jej jednak założenie sprawy cywilnej. Gdy nagranie z zajścia zobaczył komendant policji na Grunwaldzie zlecił, by sprawą zajęto się z urzędu. Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa, a agresorka została zatrzymana.

- Kobieta, która kilka dni temu w Poznaniu na ul. Głogowskiej obrzuciła obelgami i uderzyła panią Nataszę w zaawansowanej ciąży, została przed chwilą zatrzymana. Mimo, że incydent ma charakter prywatnoskargowy obejmiemy sprawę postępowaniem z urzędu - poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Policji w Poznaniu.