Poznań: Straż miejska przejechała po świeżym asfalcie. Bezlitosne komentarze internautów

i

Autor: materiały prasowe zdjęcie ilustracyjne / Radiowóz straży miejskiej w Poznaniu.

Poznań: Straż miejska przejechała po świeżym asfalcie. Bezlitosne komentarze internautów [WIDEO]

2022-07-02 9:40

Straż miejska w Poznaniu znowu stała się sławna! Niedawno cała Polska usłyszała o blokadzie założonej przez strażników na koło policyjnego radiowozu. Okazuje się, że tego samego dnia radiowóz poznańskiej straży miejskiej przejechał po... świeżo wylanym asfalcie, co zostało nagrane przez internautę. Użytkownicy sieci nie zostawili suchej nitki na zachowaniu strażników.

Straż miejska w Poznaniu przejechała po świeżym asfalcie

W ostatnim czasie głośno było o interwencji strażników miejskich z Poznania, którzy założyli blokadę na koło policyjnego radiowozu. Okazuje się, że tego samego dnia (30 czerwca) do Internetu trafił filmik z nagraniem innego, wzbudzającego kontrowersje zachowania poznańskich strażników miejskich. Na jednej z ulic miasta... przejechali oni radiowozem przez świeżo wylany asfalt, przy okazji delikatnie przesuwając znak blokujący wjazd na fragment jezdni, który został załatany przed drogowców.

Strażnicy miejscy nie wiedzieli przy tym, że są obserwowani, a ktoś nagrał wideo dokumentujące ich "wyczyn". Materiał trafił do sieci i został udostępniony na profilu FB pn. "Poznański Trójkąt Bermudzki". Wideo znajduje się poniżej.

PRZECZYTAJ: Wągrowiec: Piorun huknął w drzewo i zwalił je na linię energetyczną. Internauta nagrał widowiskowy pożar [WIDEO]

Bezlitosne komentarze internautów. Na strażnikach miejskich nie zostawili suchej nitki

Zachowanie strażników miejskich oburzyło internautów, którzy komentowali incydent pod postem z nagraniem wideo.

- Poprawiali bo było kiepsko ubite - napisał Marcin.

- Ograniczenia i limity nie interesują mieee ! - Marta.

- Umówmy się ze ten znak był umowny - Dariusz.

- Utwardzał - Michał.

- Podwójna moralność - Maksymilian.

- jednego dnia blokada na radiowóz i to? nice! - Hubert.

- To jest niszczenie z premedytacją niedawno wykonanego asfatowego dywaniku..ciekawe czy zaplaca za powtorne wylanie asfaltu..numery samochodu mozna zidentyfikowac a kierowcow chyba takze.. - Dariusz.

- Ile za to jest w taryfikatorze? - Karol.

ZOBACZ: Poznań. Mija rok od tragicznej śmierci Julii. "W głębi duszy jestem martwa"

Sonda
Czy masz zaufanie do Straży Miejskiej?
Onanizował się w autobusie. Wideo 18+
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE