Poznań: Tysiące seniorów chce się zaszczepić na MTP, ale nie może! "Wstrzymujemy zapisy"

2021-03-01 11:41 bm
Poznań: Tysiące seniorów chce się zaszczepić na MTP, ale nie może! Wstrzymujemy zapisy
Autor: MOs810, CC BY-SA 3.0/ pixabay.com Poznań: Tysiące seniorów chce się zaszczepić na MTP, ale nie może! "Wstrzymujemy zapisy"

Bardzo złe informacje dla wszystkich seniorów, którzy chcieliby się zaszczepić na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zapisy na szczepienia zostały wstrzymane na co najmniej 2 tygodnie. Co się dzieje?

Szczepienia przeciw COVID-19 trwają w Polsce od 27 grudnia 2020 roku. Nie jest to łatwy proces, bowiem istnieją ograniczenia w dostawie szczepionek do Polski. Seniorzy, którzy chcieliby zaszczepić się na Międzynarodowych Targach Poznańskich mogą mieć problemy.

- Z uwagi na występujące ograniczenia w dostawach szczepionek firmy Pfizer i Moderna informujemy, iż Punkt Szczepień Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, mieszczący się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, do odwołania (co najmniej przez najbliższe 2 tygodnie) nie przyjmuje nowych zgłoszeń osób chętnych do zaszczepienia w grupie osób urodzonych w 1951 roku i starszych - czytamy w komunikacie szpitala.

Czytaj też: Koronawirus w Polsce: Ile dziś nowych zachorowań? Jak wygląda sytuacja w Wielkopolsce [RAPORT 1.03]

Na ten moment kilka tysięcy osób oczekuje na wyznaczenie terminu szczepienia. Jednocześnie szpital informuje, że terminy osób, które już się umówiły pozostają bez zmian.

Czarnek o szczepieniach nauczycieli. Padły ważne słowa
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE