Poznań: Z Warty wyłowiono ciało kobiety. Czy to zaginiona 19-latka?

2021-04-12 7:38 bm
Poznań: Z Warty wyłowiono ciało kobiety. Czy to zagioniona 19-latka?
Autor: KMP Poznań/ policja.gov.pl Poznań: Z Warty wyłowiono ciało kobiety. Czy to zagioniona 19-latka?

Z Warty wyłowiono ciało kobiety. Trwa ustalanie tożsamości denatki. Czy to zaginiona pod koniec lutego 19-letnia Natalia? Policja nie udziela informacji na ten temat. Być może w poniedziałek dowiemy się więcej, bowiem zaplanowano identyfikację zwłok!

W sobotę (10 kwietnia) około godz. 16:00 z Warty wydobyto zwłoki. "Głos Wielkopolski" donosi, że ciało było w mocno posuniętym rozkładzie i trudno stwierdzić tożsamość denatki. W związku z tym potrzebna będzie identyfikacja zwłok, która zaplanowana jest na poniedziałek.

Policjanci nie udzielają więcej informacji na ten temat. Pojawiły się przypuszczenia, że znalezione ciało należy do 19-letniej Natalii Lick, która zaginęła w nocy z 25 na 26 marca. Młoda kobieta 25 lutego w nocy wyszła z miejsca zamieszkania na os. Oświecenia w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Czytaj: Czy Natalia Lick się ukrywa? Przed zaginięciem nie była sobą

- W związku z pytaniami na priv...Na ten moment nie ma potwierdzenia że Natalia została odnaleziona. Potwierdzam, że w godzinach nocnych odnaleziono ciało kobiety jednak nie ma potwierdzenia że to Natalia. Rodzina została poinformowana. Proszę o powstrzymanie się od spekulacji - czytamy na facebookowej grupie "Zaginęła Natalia Lick".

Zaginęła Magdalena Trzcińska. Policja publikuje nagranie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE