Poznań: 19-letnia Natalia wciąż nie daje znaku życia! Policja szuka jej nad Wartą [NOWE FAKTY]

2021-03-01 17:18 mrok
plakat zginięcie Natalii Lick
Autor: materiały prasowe Zaginęła Natalia Lick

Wróciła z imprezy w nocy do mieszkania, ale zaraz z niego wyszła, nie zamykając drzwi. Ślad po niej zaginął. Nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Cały Poznań szuka teraz 19-letniej Natalii Lick. - Policja i straż przeczesują tereny nad Wartą, w okolicy Katedry - mówi Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. Co stało się z Natalią? Jaki będzie finał tej historii? Policja bierze pod uwagę wiele hipotez.

Policjanci ustalili, że nastolatka 25 lutego w nocy wyszła z mieszkania na os. Oświecenia w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. - Bierzemy pod uwagę wiele hipotez, ale na razie nie mamy podstaw, by sądzić, że to zaginięcie ma charakter kryminalny - mówi Super Expressowi Iwona Liszczyńska. Co wiadomo o dziewczynie?

Do domu dziewczyna wróciła po godzinie 1. Zostawiła tam swój telefon i… wyszła. Gdy rano do domu wrócił jej ojciec, mężczyzna zorientował się, że córki nie ma. Gdy nie wracała także następnego dnia - zawiadomił policję. 19-latki szukają też przyjaciele. Jej najbliższa przyjaciółka w internecie opublikowała dramatyczny wpis. - Wyszła prawdopodobnie w zielonej welurowej kurtce, jeansowych spodniach oraz vansach z płomieniami. Ma długie czarne włosy, nie nosi już kolczyków. Na oko ma 160 cm wzrostu, jest bardzo drobniutka. Proszę pomóżcie odnaleźć Natalię - napisała.

Znajomi Natalii zorganizowali przeszukiwanie pustostanów w Poznaniu i miejsc opuszczonych. Rozwieszają też plakaty z jej zdjęciem i proszą o wsparcie finansowe. Jak informują 28 lutego skończyła 19 lat! 

CZYTAJ: Poznań. Tajemnicze zaginięcie 19-letniej Natalii. Trop urywa się w nocy!

Wózkiem inwalidzkim jechała po S5! 38-latka mogła stracić życie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE