Poznań. Tajemnicze zaginięcie 19-letniej Natalii. Trop urywa się w nocy!

2021-02-28 16:40 Rafał Strzelec
Poznań. Zaginęła Natalia Lick. Trwają poszukiwania
Autor: Policja Wielkopolska Poznań. Zaginęła Natalia Lick. Trwają poszukiwania

Gdzie jest Natalia Lick? To pytanie zadają sobie policjanci z Nowego Miasta, którzy prowadzą jej poszukiwania. 19-latka po raz ostatni była widziana w Poznaniu na Osiedlu Oświecenia. 25 lutego w nocy wyszła z mieszkania i ślad po niej zaginął. Mundurowi publikują zdjęcie dziewczyny i liczą na pomoc w jej odnalezieniu.

Poznań. Zaginęła Natalia Lick. Trwają poszukiwania

Jak zakomunikowała w niedzielę 28 lutego Policja Wielkopolska, mundurowi z Noweg Miasta szukają 19-letniej Natalii Lick. - 19-latka ostatni raz widziana była 25 lutego br. Policjanci ustalili, że zaginiona 25 lutego w nocy wyszła z miejsca zamieszkania na os. Oświecenia w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną - podają wielkopolscy stróże prawa. Jednocześnie podają rysopis zaginionej: 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy za ramiona, czarne, proste. W chwili zaginięcia dziewczyna ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarno-białe trampki. Każdy, kto widział dziewczynę, może pomóc w jej odnalezieniu.

Zobacz koniecznie: Dziwnów: KOSZMAR! Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, wyłowiono wraz z autem z rzeki Dziwnej

- Każdego, kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań - Nowe Miasto pod nr 47 77 123 11 lub 47 77 123 13 - czytamy w policyjnym komunikacie.

Znaleziono ciało Jana Lityńskiego. Żona przyjechała zidentyfikować zwłoki
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE