Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h! Kierowca porsche pędził przez pół Polski [WIDEO]

2021-03-02 14:00
Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h! Kierowca porsche pędził przez pół Polski [WIDEO]
Autor: KPP Gniezno Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h! Kierowca porsche pędził przez pół Polski [WIDEO]

Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę porsche. Mężczyzna jechał swoim pojazdem bardzo szybko i przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Mężczyzna miał do przejechania dosłownie pół Polski. Mundurowi byli dla niego bardzo surowi.

Prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Policjanci z ruchu drogowego komendy policji w Gnieźnie z grupy SPEED, namierzyli w miejscowości Goślinowo poruszający się z dużą prędkością samochód osobowy. Wszystko miało miejsce na trasie S5.

- Przy pomocy policyjnego wideorejestratora wykonali pomiar prędkości na odcinku 100 metrów. Okazało się, że kierowca porsche jechał ze średnią prędkością ponad 220 km/h przy ograniczeniu do 120 km/h - relacjonują mundurowi.

Za kierownicą porsche siedział 33-letni mężczyzna, który jechał z Zakopanego do Bydgoszczy. Kierowca otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Jego poczynania możecie zobaczyć na nagraniu, które znajduje się w tym artykule.

77444 Kierowca porsche przekroczył prędkość o ponad 100 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE