Przemęt: Biedronka stanęła w ogniu! Milionowe straty

i

Autor: OSP Kaszczor Przemęt: Biedronka stanęła w ogniu! Milionowe straty

Przemęt: Biedronka stanęła w ogniu! Milionowe straty [zdjęcia]

2021-09-10 7:49

Pożar marketu Biedronka w Przemęcie (woj. wielkopolskie). Dwanaście zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który szybko się rozprzestrzeniał. Oszacowane wstępnie straty są ogromne. Jak doszło do pożaru?

Do zdarzenia doszło w czwartek (9 czerwca) około godz. 21:00. To właśnie wtedy służby zostały zawiadomione o pożarze sklepu Biedronka przy ul. Kasztelańskiej w Przemęcie. Jak informuje portal elka.pl, pożar wybuchł w części magazynowej, a w środku byli pracownicy i klienci, którzy szybko się ewakuowali.- Spaleniu uległa część elewacji oraz część poszycia dachu. Hala sprzedażowa oraz wyposażenie sklepu nie uległo uszkodzeniu - przekazał portalowi elka.pl, mł. kpt. Damian Glapiak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wolsztynie. Łącznie z ogniem walczyło 12 zastępów straży pożarnej. Akcja zakończyła się około 1:00. Przyczyna pożaru nie jest znana, ale wiele na to wskazuje, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Wstępne straty oszacowano na około milion złotych.

Potężny pożar na Swojczyckiej we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają