Pysząca. Rozciął sobie nogę piłą łańcuchową! "Pojawiło się obfite krwawienie"

2022-05-20 8:50
Pysząca. Rozciął sobie nogę piłą łańcuchową! Pojawiło się obfite krwawienie
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Pysząca. Rozciął sobie nogę piłą łańcuchową! "Pojawiło się obfite krwawienie"

Makabryczne wydarzenia w Pyszącej (pow. śremski) w Wielkopolsce. Mężczyzna ranił się na własnej posesji piłą łańcuchową. Krwawienie było poważne i pojawił się spory problem.

Do zdarzenia doszło w środę (18 maja) około godz. 13:00. Do policjantów w Pyszącej (pow. śremski) podjechał kierujący fiatem mężczyzna, który poinformował, że na terenie swojej posesji używał piły łańcuchowej i w pewnym momencie doszło do wypadku. - Doznał bardzo poważnego rozcięcia nogi i pojawiło się obfite krwawienie. Mężczyzna opatrzył sobie nogę i chciał dojechać do szpitala, ale zaczęło mu się robić słabo i boi się sam jechać dalej - opowiada Ewa Kasińska, oficer prasowa KPP Śrem.

CZYTAJ: Napad na kuriera w Lesznie! Ukradli paczkę o dużej wartości, którą wcześniej zamówili

Patrol w składzie: mł. asp. Maciej Kaniewski, sierż. szt. Mariusz Półrolniczak oraz post. Magdalena Jurga, natychmiast zabrał mężczyznę do radiowozu i używając sygnałów uprzywilejowania przewiózł rannego do Szpitala w Śremie. - Policjanci wnieśli mężczyznę na teren Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i przekazali pod opiekę medykom - dodaje Kasińska.

Miał nóż i był ranny. Domniemany zabójca dzieci z Płocka w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE