QUIZ. Historia Poznania. Myślisz, że znasz miasto, w którym mieszkasz? Możesz być w błędzie!

2021-04-25 9:00
QUIZ. Historia Poznania. Myślisz, że znasz miasto, w którym mieszkasz? To błąd!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe QUIZ. Historia Poznania. Myślisz, że znasz miasto, w którym mieszkasz? To błąd!

Historia Poznania. Jak dobrze znacie historię Poznania? Przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat stolicy Wielkopolski. Pytamy głównie o daty więc łatwo nie będzie. Wiecie kiedy Poznań otrzymał prawa miejskiej albo od kiedy na Ratuszu trykają koziołki? To do dzieła! Jeśli zdobędziesz 8/10 to możesz być naprawdę dumny. Zapraszamy do zabawy w naszym quizie.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej, polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie pytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych informacji oraz wiedzy ogólnej można było wywnioskować prawidłową odpowiedź. Dziś zapraszamy do wspólnej zabawy z przymrużeniem oka. Czo odgadniecie, które gwiazdy kiedyś były parą? Niektóre mogą zaskakiwać! Polecamy oddać się chwili relaksu i zmierzyć swoje siły z naszym quzem.

Motocykliści szaleją na poznańskich ulicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE