Quiz. Prawda czy fałsz?! Szybki test wiedzy o Poznaniu!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Quiz. Prawda czy fałsz?! Szybki test wiedzy o Poznaniu!

Quiz. Jak dobrze znasz Poznań? Prawda czy fałsz?! Szybki test wiedzy o stolicy Wielkopolski!

2023-09-14 10:24

Jesteście pewni swojej wiedzy na temat Poznania? Jeśli tak to zapraszamy was do wspólnej zabawy! Oto przed wami quiz wiedzy o stolicy Wielkopolski. Sprawdzamy waszą wiedzę w formie "prawda czy fałsz"! Przygotowaliśmy 10 pytań, dzięki którym będziemy wiedzieć, czy dobrze znacie gród Przemysława. Do dzieła!

Czas na szybki test wiedzy o Poznaniu. Tym razem nasza redakcja sprawdzi was w formie "prawda czy fałsz"! Przygotowaliśmy 10 wydawałoby się dość prostych pytań i już będziemy wiedzieć, kto rzeczywiście zna stolicę Wielkopolski jak własną kieszeń! Zapraszamy do wspólnej zabawy. Nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem na naszym Facebooku! Jesteś spoza Poznania? Nic straconego! Mieszkańcy innych regionów Polski również mogą się sprawdzić w naszym quizie i przy okazji dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na temat jednego z największych miast w kraju! Serdecznie zapraszamy!

Quiz. Jak dobrze znasz Poznań? Prawda czy fałsz?! Szybki test wiedzy o stolicy Wielkopolski!

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Poznania jest Jacek Jaśkowiak (stan na wrzesień 2023).

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany