Nie żyje Bartłomiej Szambelan. Dziennikarz miał 45 lat

i

Autor: smorazanm / CC0 / pixabay.com Nie żyje Bartłomiej Szambelan. Dziennikarz miał 45 lat

Ważny apel rodziny

Radiowcy i słuchacze w żałobie. Nie żyje Bartłomiej Szambelan. Dziennikarz miał zaledwie 45 lat

2022-12-12 15:45

Jego głos znali słuchacze poznańskich rozgłośni radiowych, a także Antyradia i Radia Zet. Nie żyje Bartłomiej Szambelan. Dziennikarz zmarł nagle. Miał 45 lat. Bliscy zmarłego dziennikarza przekazali ważny apel dotyczący uroczystości pogrzebowych.

Informacja o śmierci dziennikarza pojawiła się w sobotę, 10 grudnia, na jego profilu na Facebooku. Bartłomiej Szambelan zmarł nagle, w nocy z piątku na sobotę. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.

Bartłomiej Szambelan był dziennikarzem poznańskich stacji radiowych, pracował również jako korespondent Radia Zet, w ostatnim czasie można było go usłyszeć na antenie Antyradia. Współpracował również z dziennikiem "Fakt". Był też rzecznikiem prasowym Allegro i Naszej Klasy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 13 grudnia o godz. 10:00 na cmentarzu parafialnym w Szamotułach. Rodzina ma ważny apel do wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Bartłomieja Szambelana.

"Mając na uwadze jego nietuzinkowość, rodzina serdecznie prosi o przybycie w kolorach codzienności - wszystkich z wyjątkiem czerni" - czytamy na Facebooku. Bliscy dziennikarza proszą również o "symboliczną różę w ręku".

Sonda
Słuchasz radia?
Radio Akademia – jak nagrać demo?
Nasi Partnerzy polecają